Ziyaretçi Merkezi - Turkish

Konfor, Uygun Koşullar ve 'Vay!'
Caterpillar Asfalt ve Yol Ekipmanları Yönetim Merkezine gelen misafirler konfor, uygun koşullar —ve biraz da, "Vaay!" bulacaklar.

Caterpillar Asfalt ve Yol Ekipmanları Global Satış ve Pazarlama Müdürü Lieven Van Broekhoven "Yatırım yapmaya ve asfaltlama işinde ciddi ve kalıcı olduğumuzu göstermeye devam ediyoruz" diye konuştu.

Amerika'nın Minn. Maple Grove şehrindeki ziyaretçi merkezi görenlerde büyük bir etki bırakıyor. Ziyaretçileri girer girmez asfaltlama şantiyelerinden devasa fotoğraflar karşılıyor. Binlerce metrekarelik bir alana yayılan galeri Cat® asfaltlama ürünlerini barındırıyor. Bu arada, yerden tavanakadar olan pencerelerden içeri gün ışığı doluyor.

Misafirler ziyaretlerine devam ettikçe ve işleriyle ilgilendikçe —ister ekipmanları incelemek, yönetimle görüşmek, fabrikayı gezmek veya deneme yapmak olsun—merkezin konforunu ve uygun koşullarını gittikçe daha çok beğeneceklerdir. Bunların arasında:

  • Özel olarak ziyaretçiler için büyük ekranlı bir televizyona sahip bir dinlenme alanı
  • İnternet erişimi
  • Zengin bir mutfak
  • Telefon görüşmeleri yapmak veya iş projeleriyle uğraşmak için tasarlanmış özel alanlar
  • Tesisiçinde bir gösteri alanı
  • Bir asfalt DNA laboratuvarı

Ayrıca, yönetim merkezinde ziyaretçilere Caterpillar'la ilgili bilgilere hızlı bir şekilde erişme imkanı sağlayan bir Çözüm & Öğrenme Merkezi bulunur. Van Broekhoven, "Mühendisler gibi eğitim personeli de sorularınızı derhal cevaplamak için sahadadır," diye konuşuyor.

Fabrikaya yakın olması ise bir başka avantajı. "Müşteriler ekipmanların nasıl yapıldığını görebilirler ve sonrasında güvenli galeride makineyi daha yakından inceleyebilirler," diyor.

Diğer Global Yatırımlar
Diğer Caterpillar Asfalt ve Yol Ekipmanları tesislerinde önemli yatırımlar da yapılmaktadır. Minerbio, İtalya'daki fabrika modernleştirilmiş ve üretim kapasitesi arttırılmıştır. Xuzhou, Çin'deki fabrikada da benzer iyileştir meler yapılmıştır.

Avrupa'da bir ziyaretçi merkezi oluşturmak ise üzerinde düşünd üğümüz bir sonraki adımımız.

Van Broekhoven yeni ziyaretçi merkezindeyken, "Bu tesisi kurarken görenlerin 'Vay!' demesini istedik," diye konuştu. "Şimdiye kadar buraya gelenler de bunu başarmış olduğumuzu hep doğruladılar."